Леонід Буряк: «Криза кризою, але "Рапід" треба обігрувати»

Динамо Київ 3 Жовтня, 06:25
Колишній головний тренер київського "Динамо" і збірної України Леонід Буряк поділився очікуваннями від гри "Динамо" у виїзному матчі групового етапу Ліги Європи проти віденського "Рапіда".

"Якщо кияни будуть грати так само, як останні матчі в чемпіонаті, то, звичайно, буде важко. Забагато все-таки - 11 пунктів від першого місця. Криза кризою, але це" Динамо ", потрібно шукати резерви. У «Динамо» найбільш проста група з українських команд. За всіх проблем, думаю, «Рапід» треба обігравати ", - наводить слова Буряка сайт "Фаери.ру".