Капітан «Ліверпуля» Стівен Джеррард заявив, що був готовий залишитися в клубі.
Але це сталося б у тому випадку, якби «червоні» запропонували йому продовжити контракт минулого літа.
Нагадаємо, що 34-річний ветеран покине «Ліверпуль» після закінчення сезону і продовжить кар'єру в «Лос-Анджелес Гелаксі».
«Якби «Ліверпуль» запропонував мені контракт у міжсезоння, я б його підписав. Я пішов зі збірної Англії для того, щоб зосередитися на виступі за клуб. У мене був час подумати про майбутнє. Я в «Ліверпулі» з 8 років, цей клуб виконав мою мрію», -
цитує Джеррарда «СЭ» із посиланням на Liverpool Echo.