«Олімпік» ставить завдання грати у Лізі Європи

Футбол України 7 Січня, 14:49
Про це заявив нападник донецької команди Гегам Кадимян, розповідаючи про плани на майбутнє.

Про це заявив нападник донецької команди Гегам Кадимян, розповідаючи про плани на майбутнє.

«Олімпік» - дуже хороша команда, в якій виступають багато молодих футболістів, яким ще багато чого потрібно довести. Я, як і всі, щасливий в команді і маю намір наскільки можливо покращити свою гру.

Перед командою поставлено завдання увійти в п'ятірку кращих і вдало виступити в розіграші Ліги Європи. За цей період у мене було кілька пропозицій з інших клубів, але всі мої думки пов'язані з «Олімпіком», з яким у мене є діючий контракт, крім того, тут мене все влаштовує«, -

цитує футболіста UA-Футбол з посиланням на вірменські ЗМІ.