Про це заявив нападник донецької команди Гегам Кадимян, розповідаючи про плани на майбутнє.
«Олімпік» - дуже хороша команда, в якій виступають багато молодих футболістів, яким ще багато чого потрібно довести. Я, як і всі, щасливий в команді і маю намір наскільки можливо покращити свою гру.
Перед командою поставлено завдання увійти в п'ятірку кращих і вдало виступити в розіграші Ліги Європи. За цей період у мене було кілька пропозицій з інших клубів, але всі мої думки пов'язані з «Олімпіком», з яким у мене є діючий контракт, крім того, тут мене все влаштовує«, - цитує футболіста UA-Футбол з посиланням на вірменські ЗМІ.