«Тоттенхем» заборонив вболівальникам використовувати штативи для «Селфі»

Світовий футбол 7 Січня, 19:39
Керівництво «Тоттенхема» заборонило фанатам використовувати штативи для «Селфі» на домашньому стадіоні.



Стюарди мають право відібрати подібні пристрої, якщо вболівальники їх використовують,

пише «СЕ»,посилаючись на «

Metro».





«Тоттенхем» зіграє домашній матч 1/32 фіналу Кубка Англії з «Бернлі» 14 січня.



Тоді ж набуде чинності заборона керівництва клубу.