Футболісти СКЧФ вважають, що клуб не виконав свої зобов'язання перед гравцями.
Футболісти СКЧФ звернулися до редакції порталу OneDivision.ru з проханням донести до футбольної громадськості факт того, що керівництво клубу не розрахувалося з гравцями за останній місяць діючого контракту.
«У листопаді ми пішли у відпустку. У деяких хлопців контракти діяли до 1 січня, а у більшості інших, хто залишався в команді до кінця поточної першості. У будь-якому випадку, повинна була прийти ще одна зарплата за грудень. Але, після того, як УЄФА заборонив виступ кримським клубам в чемпіонаті Росії з 1 січня 2015 року, керівництво СКЧФ стало звільняти футболістів 31 груднем. Хоча, в клубі досі немає документів з РФС, що підтверджують зняття кримських клубів з першості. Нам віддали половину зарплати і звільнили у невідповідності з трудовим кодексом. Ми консультувалися з юристами і вони визнали, що клуб не виконав свої зобов'язання перед футболістами. Нам нічого не залишається, як готувати папери до трудової інспекції Севастополя», - пишеться в листі, що прийшов до редакції порталу.