5 клубів Першої ліги готові стати учасниками Прем’єр-ліги

Футбол України 7 Січня, 21:11
П'ять клубів Першої ліги взяли участь у семінарі з атестації клубів Прем'єр-ліги на сезон 2015/2016 рр.

П'ять клубів Першої ліги взяли участь у семінарі з атестації клубів Прем'єр-ліги на сезон 2015/2016 рр.

Це ФК «Олександрія», ФК «Полтава», «Сталь» з Дніпродзержинська, «Десна» Чернігів і «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка. Таким чином, клуби дали зрозуміти всім, що якщо за підсумками сезону займуть місце, яке дозволяє вийти в еліту, вони підвищаться в класі. Клуби не хочуть відчути на своїй шкурі гіркий досвід чернівецької «Буковини», яка в позаминулому сезоні могла вийти в елітний дивізіон, проте через проблеми інфраструктурного характеру не зуміла це зробити,

пише видання «Спорт-

xl».