10 клубів хочуть заявитися в другу лігу

Футбол України 7 Січня, 21:22
У наступному сезоні в другій лізі можуть дебютувати одразу кілька нових команд.

Як стало відомо, одразу десять колективів мають намір дебютувати у другій лізі або ж просто відновити свій статус професіоналів. Це «Авангард» Краматорськ, «Арсенал» Київ, «Мир» Горностаївка, «Колос» Ковалівка, «Барса» Суми, «Електрон» Ромни, АФ «П'ятихатська» Володимирівка, «Діназ» Вишгород, «Чайка» Київська область, «Поділля «Хмельницький.

Володар Кубка України серед аматорів і срібний призер чемпіонату АФ «П'ятихатська» Володимирівка з сезону 2015/2016 візьме участь у чемпіонаті України серед команд другої ліги під назвою ФК «Інгулець»,

пише видання «

Спорт XL».