Тончі Кукоч: «Не думаю, що за мене хтось заплатив би 10 мільйонів євро, які просило ЦСКА»

Динамо Київ 8 Січня, 08:57
Тончі Кукоч розповів, чому не перейшов до київського «Динамо»

Тончі Кукоч розповів, чому не перейшов до київського «Динамо».

- Всі питання на тему «Динамо» адресуйте Томову (головний акціонер ЦСКА – Ред.). Він захотів за мене 10 мільйони євро. Не думаю, що хтось захоче платити такі гроші. Так само можна запросити і усі 20 мільйонів євро, -

розповів Кукоч болгарським журналістам.