Тончі Кукоч розповів, чому не перейшов до київського «Динамо».
- Всі питання на тему «Динамо» адресуйте Томову (головний акціонер ЦСКА – Ред.). Він захотів за мене 10 мільйони євро. Не думаю, що хтось захоче платити такі гроші. Так само можна запросити і усі 20 мільйонів євро, -
розповів Кукоч болгарським журналістам.