Андрій Ярмоленко: "Ну дайте ж мені м"яч нормально!"

Динамо Київ 3 Жовтня, 07:50
Динамівці спочатку спокійно прогулювалися по полі, після чого почули від Сергія Реброва: "Пробіжіться ж по всьому стадіону!". А через кілька хвилин вони вже розбилися на квадрати, причому досить цікавим чином.

Тільки дощу не вистачало, щоб Відень зустрів київське "Динамо" справжньою англійською погодою. Затягнуте хмарами небо зробило місто абсолютно сірим. "А ще вчора було сонячно і тепло" , - говорили нам місцеві. А саме місто вражає своїми контрастами. На в'їзді видніються скляні будівлі в постмодерному стилі, в центрі безліч монументальних будівель ще періоду Австро-Угорщини, а на околиці можна впізнати  і Київ з нескінченним будівництвом все нових торгових центрів.

У Лізі Європи "Рапід" вирішив зіграти на домашній арені збірної Австрії - "Ернст Хаппель Штадіум". Адже його місткість, а це трохи більше 50 тисяч , майже в три рази більше рідного для "Рапіда" стадіону імені Герхарда Ханаппі, який може прийняти майже 18 тисяч фанатів. Розташований стадіон десь за півгодини їзди від центру Відня - поруч з Дунаєм. Під'їжджаючи до нього, відразу видно місцевих фанатів, які невеликою гуртом стоять біля каси. Там кажуть, що продали вже більше 30 тисяч квитків.

Всередині стадіон здався досить затишним. Всі українські гравці перепасовувалися окремо, друга група складалася лише з темношкірих гравців, а третя - балканці плюс Мігель Велозу, Дуду та Даніло Сілва. З першої групи після кожного пасу лунало: "Давай!" , З другої: "Оле!", а з третьої типове балканське : "Хайде". А коли випадково вдарили по ногах Домагоя Віду, то Даніло навіть обійняв того, щоб хорват швидше увійшов у гру. У всіх групах був піднесений настрій, а Андрій Ярмоленко з посмішкою на обличчі іноді викрикував: "Ну дайте ж мені м'яч нормально!".

Дарина Мещерякова