З кожним днем півзахисника «Динамо» Романа Безуса все частіше сватають до Дніпропетровська.
Ще наприкінці минулого року з'являлися чутки, що Роман навесні може продовжити кар'єру в «Дніпрі». Але на зимові канікули 24-річний півзахисник так і пішов у статусі гравця «Динамо».
Сьогодні ж на деяких сайтах з'явилася інформація про те, що Безус вже на шляху до Дніпропетровська, щоб завтра пройти медогляд у стані віце-чемпіона України. За деякою інформацією, «Дніпро» розраховує взяти Романа в оренду.
Але сам футболіст запевнив, що поки «все на місцях»:
«Ні, сьогодні я нікуди не їду, і поки перебуваю вдома в Києві. А далі - буде видно. Зараз важко сказати щось конкретне з цього приводу», -
сказав Безус у телефонному коментарі Football.ua.