Роман Безус: «Медогляд у «Дніпрі»? Поки я в Києві»

Динамо Київ 8 Січня, 10:13
З кожним днем ​​півзахисника «Динамо» Романа Безуса все частіше сватають до Дніпропетровська.

З кожним днем ​​півзахисника «Динамо» Романа Безуса все частіше сватають до Дніпропетровська.

Ще наприкінці минулого року з'являлися чутки, що Роман навесні може продовжити кар'єру в «Дніпрі». Але на зимові канікули 24-річний півзахисник так і пішов у статусі гравця «Динамо».

Сьогодні ж на деяких сайтах з'явилася інформація про те, що Безус вже на шляху до Дніпропетровська, щоб завтра пройти медогляд у стані віце-чемпіона України. За деякою інформацією, «Дніпро» розраховує взяти Романа в оренду.

Але сам футболіст запевнив, що поки «все на місцях»:

«Ні, сьогодні я нікуди не їду, і поки перебуваю вдома в Києві. А далі - буде видно. Зараз важко сказати щось конкретне з цього приводу», -

сказав Безус у телефонному коментарі Football.ua.