«Барселона» розірвала відносини з ФІФА через санкції

Світовий футбол 8 Січня, 12:13
Іспанський футбольний клуб «Барселона» розірвав відносини з Міжнародною федерацією футболу.

Про це заявив президент каталонців Хосеп Марія Бартомеу, повідомляє ТАСС.

«Думаю, що в майбутньому цей випадок стане прецедентом. На час дії цих санкцій ми перериваємо все інституційні відносини з ФІФА. «Справа Барселони» стала однією з найсерйозніших в історії клубу, сподіваюся, через кілька років стане зрозуміло, що ми були праві», -

сказав Бартомеу.

Нагадаємо, «Барселона» не зможе купувати нових футболістів до січня 2016 року. Клуб порушив регламент в частині міжнародних трансферів та реєстрації футболістів молодше 18 років.