Наставник харківського «Металіста» Ігор Рахаєв поділився враженнями від стажування у мадридському «Атлетіко».
«Я пробув у Мадриді тиждень і, можна сказати, простежив за повним тижневим циклом тренувань чемпіона Іспанії. Не можу сказати, що був чимось здивований - абсолютно нормальний робочий процес. Безумовно, якісь дрібниці є, але в цілому я побачив те, що й очікував, - цитує Рахаєва прес-служба «Металіста»