«Барселона» проігнорує церемонію вручення «Золотого м`яча»

Світовий футбол 8 Січня, 18:27
Як повідомлялось раніше, «Барселона» розірвала відносини з ФІФА через санкції.

Як повідомлялось раніше, «Барселона» розірвала відносини з ФІФА через санкції.

«Ми розірвали відносини з ФІФА. Вони будуть відновлені після закінчення заборони на трансфери», -

наводить слова президента «Барселони» «MatchDay».

Також, за словами президента каталонців Бартомеу, представників «Барселони» не буде на врученні «Золотого м'яча». Це відбудеться навіть незважаючи на те, що одним з претендентів на отримання призу є гравець каталонського клубу Ліонель Мессі.

Крім того, очікується, що Бартомеу висловить своє невдоволення в листі у ФІФА Зеппу Блаттеру.

Нагадаємо, заборона на придбання нових футболістів строком на два трансферних періоду була накладена на «Барселону» у квітні 2014 року. Таке покарання було призначене ФІФА за порушення клубом правил підписання іноземних гравців у віці до 18 років в період з 2009 по 2013 рік.

«Барселона» двічі намагалася оскаржити це рішення, проте обидва рази її апеляції були відхилені.