Колишній нападник «Чорноморця» Олексій Антонов, який нині виступає за «Актобе», підтвердив інформацію, що свого часу ним цікавилося київське «Динамо».
- Це були не просто розмови. Але тієї конкретики, якої хоче футболіст, - підписання контракту, - не було. Тому не було сенсу просто сидіти, чекати, сподіватися...
Також форвард зазначив, що хотів би знову завоювати собі місце в збірній України.
- Я, як гравець, можу тільки сподіватися на це. Мені важко говорити, чи є інтерес з боку тренерського штабу. Звичайно, будь-який футболіст мріє грати за свою збірну. Я зі свого боку повинен регулярно грати і багато забивати, щоб відповідати цьому статусу, - сказав Антонов в інтерв'ю football.ua.