Керівництво «Гірника»: «Через 5-ть років будемо з повним стадіоном в Лізі Європи»

Футбол України 8 Січня, 22:16
Керівництво криворізького «Гірника», який грає в Першій лізі, в особі президента Костянтина Караманиць і гендиректора Володимира Колоса, відзначило, що клуб готовий підвищитися у класі.

- Наша команда є одним з лідерів регіону поряд з дніпродзержинською «Сталлю» і дніпропетровським «Дніпром».

Якщо буде можливість перейти до Прем’єр-ліги, ми нею обов'язково скористаємося.

Яким ми бачимо «Гірник» через п'ять років? З повним стадіоном в Лізі Європи, -

наводить слова керівництва офіційний сайт клубу.