- Наша команда є одним з лідерів регіону поряд з дніпродзержинською «Сталлю» і дніпропетровським «Дніпром».
Якщо буде можливість перейти до Прем’єр-ліги, ми нею обов'язково скористаємося.
Яким ми бачимо «Гірник» через п'ять років? З повним стадіоном в Лізі Європи, - наводить слова керівництва офіційний сайт клубу.