Голлівудський режисер Гейб Польскі, який є сином радянських емігрантів, заявив, що може зняти документальний фільм про легендарного тренера київського «Динамо» Валерія Лобановського.
«Київське «Динамо» багато дало жителям СРСР. «Лобановський» був би захоплюючим фільмом, але поки що я не можу сказати більше – адже ще не вивчав його методів роботи. Лобановський приніс щось нове у футбол, викликав фурор. Думаю, що це варто того, щоб зняти фільм», -
цитує режисера sofoot.com.
Додамо, що минулого року у прокат вийшов фільм Гейба Польскі про збірну СРСР з хокею «Червона армія».