«Дніпро» зіграє з австралійським клубом і командою Протасова

Футбол України 9 Січня, 12:09
Стали відомі дати та суперники в частині контрольних матчів, які «Дніпро» планує провести на зимових зборах.

Перший етап підготовки дніпропетровської команди пройде в ОАЕ з 11 по 22 січня. Там заплановано 3 спаринги, в одному з яких дніпряни 18 січня зіграють з австралійським клубом «Мельбурн Сіті». З 26 січня по 6 лютого «Дніпро» працюватиме в Іспанії, а ігрова програма цього збору буде дуже насиченою: 27 cічня команда зустрінеться з «Легією» (Гданськ), 29 січня - з корейським «Самсунгом», 31 січня - з хорватською «Рієкою», 2 лютого - з румунською «Астрою» (яку з жовтня минулого року очолює українець Олег Протасов), 4 лютого - з болгарським «Лудогорцем», 6 лютого - з варшавською «Легією», пише офіційний сайт «Дніпра».

Про суперників на спарингах під час третього збору (Туреччина, 10-18, 21-25 лютого) поки не повідомляється.