Наприкінці січня київське «Динамо» зіграє контрольний матч з представником Бундесліги 2 - «Мюнхен-1860».
Про це повідомляє «ПРО ФУТБОЛ» із посиланням на svenskafans.com.
Точна дата поки не уточнюється.
«Мюнхен-1860» після 19 турів Другої Бундесліги знаходиться на 15-му місці з 18-ти команд.
Нагадаємо, що «Динамо» пробуде в Марбельї з 14 по 30 січня.