Мер Харкова Геннадій Кернес розкритикував дії фанатів «Металіста» та зауважив, що Сергій Курченко міг би продати харківський клуб, якщо б на нього знайшовся покупець.
«Я спілкувався з Курченком, спілкувався з ним тоді, коли ще не був розірваний договір купівлі-продажу стадіону. [Питав], чи буде він продовжувати виконувати свої зобов'язання, в тому числі, з будівництва нового Палацу спорту.
Тому що місто йому виділило тоді земельну ділянку, і сьогодні це занедбане будівництво, і нам треба буде з цим теж розібратися, тому що питання задавали, чи будемо ми далі продовжувати реконструкцію Московського проспекту, Маршала Жукова і так далі?
Я його питав з приводу купівлі-продажу [стадіону], він говорив, що не буде платити. А щодо команди він сказав, що він буде продовжувати її фінансувати. Наскільки я розумію, що якби з'явився покупець, напевно, Курченко б продав все-таки «Металіст». Але я останнім часом з ним не спілкуюся. Поки що «Металіст», якщо я не помиляюся, на четвертому місці.
Команда «Металіст» - це історія. А сьогодні «ультраси» «Металіста» беруть участь у різних таких діях, в яких, я вважаю, що їм би не треба було брати участь. Я так вважаю, що вони повинні вболівати за улюблену команду і не входити в політику. Я вважаю, все, що пов'язане з «ультрас», уболівальниками - це вболівальники, які люблять свою команду «Металіст», і нехай вони вболівають за команду «Металіст». І ми повинні, навпаки, всі разом об'єднатися, щоб команда «Металіст» існувала, і дитяча школа футбольна існувала, і ті поля нові, які відкриті, щоб вони були заповнені дітьми», -
цитує Кернеса Mediaport.