Півзахисник «біло-синіх» Віталій Буяльский 6-го січня, напередодні православного Різдва, відмітив день народження. Про це, а також про те, як він провів зимову відпустку, півзахисник розповів офіційному клубному сайту «Динамо«.
- Перший тиждень відпочинку провів в Києві, потім поїхав у Вінницьку область, додому, в рідну Калинівку до батьків. Довгий час не був удома, тому вирішив провести відпустку з рідними. У теплі краї не їздив, увесь час провів із сім'єю. Там же зустрічав і Новий рік, в колі рідних мені людей.
- Коли плануєте повертатися до Києва?
- Гадаю, 10-го січня, а 12-го у нас вже медогляд і виїзд на перший збір, приступатимемо до роботи.
- День народження відмітили весело?
- Відмічав з друзями, правда, не 6-го січня, а 7-го, тому що не у усіх виходило відлучитися на Святий Вечір. Так що ми поєднали Різдво і день народження. Ми просто скромно посиділи, нічого особливого не організовували.
- Чи були якісь сюрпризи або несподіванки?
- Я вважаю, головне, увага друзів, а зовсім не подарунки. Незважаючи на обставини, багато хто прийшов мене привітати. Ми добре провели час, поспілкувалися.
- Який у вас настрій? Вже скучили за футболом?
- Не сказав би, що я дуже скучив, оскільки майже щодня тренувався - ми з друзями грали у футбол. У нас тут є поле з штучним покриттям, ми його чистили від снігу і грали там. Тому фізично почуваю себе в хорошій формі, немов відпустки і не було.
- А які у вас очікування від першого зимового збору?
- Кожен підготовчий етап важкий, адже треба багато працювати. Відчуваю стовідсоткову готовність працювати, від цього залежатиме моє майбутнє.