Максим Шацьких: «У «Говерлі» почали виплачувати борги»

Футбол України 9 Січня, 16:44
Форвард «Говерли» Максим Шацьких заявив, що клуб почав виплачувати заборгованості по зарплаті.





- З'явилася інформація, що клуб почав процес погашення боргів перед гравцями. Це дійсно так?



- Так, виплати почалися. А більш детальну інформацію я вам зараз не можу надати.



- Наскільки активно проходить цей процес?



- Хотілося, щоб це все відбувалося швидше.



- Раніше повідомлялося, що «Говерла» почне збір 11 січня. Ця дата ще в силі?



- Поки що попередньо називається 18 січня. Але не зовсім ще зрозуміло, як воно вийде насправді.



- Планується, що команда збереться в Ужгороді або відразу відправиться за кордон на збір?



- Швидше за все, команда відразу ж відправиться за кордон на збір. В Ужгород їхати особливого сенсу немає. З сьогоднішньої погодою там ніде бігати. І мені здається, що краще відразу поїхати проводити повноцінний збір.