Олександр Шовковський: «Київ, я скучив!». ФОТО

Динамо Київ 10 Січня, 07:23
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook ділиться враженнями з відпустки.

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський на своїй сторінці у соціальній мережі

Facebook

ділиться враженнями з відпустки.

«Гори!!!

Краще гір можуть бути лише гори!!!

Відпочивати завжди добре!!!

Добре відпочивати в колі друзів!!!

Спасибі Вам за прекрасний відпочинок!!!

Київ!!! Я скучив!!!

Ах, мало не забув!!!

Чудовий Буйабес!!!», -

написав Шовковський, розмістивши дані фото.