Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський на своїй сторінці у соціальній мережі
ділиться враженнями з відпустки.
«Гори!!!
Краще гір можуть бути лише гори!!!
Відпочивати завжди добре!!!
Добре відпочивати в колі друзів!!!
Спасибі Вам за прекрасний відпочинок!!!
Київ!!! Я скучив!!!
Ах, мало не забув!!!
Чудовий Буйабес!!!», -
написав Шовковський, розмістивши дані фото.