Анатолій Дем`яненко: "Впевнений в перемозі "Динамо"

Динамо Київ 3 Жовтня, 11:23
Колишній головний тренер київського "Динамо" поділився очікуваннями напередодні матчу Ліги Європи "Рапід" - "Динамо".

 

- «Динамо» значно перевершує суперника за рівнем футболістів та організації командних дій, тому після ряду невдалих матчів кияни зобов'язані перемагати. Вважаю, що в першу чергу потрібно досягти результату. Можливо, десь пожертвувавши видовищністю.

У кожної команди, часом, трапляються темні смуги, тому я б не став робити поспішних висновків. Упевнений, «Динамо» вийде з кризи і покаже ту гру, якої чекають від команди. Перевага киян - у величезному єврокубковому досвіді. Важливо зіграти на своєму рівні і тоді результат не змусить себе довго чекати.

Думаю, «Динамо» можна вважати фаворитом зустрічі. За всіма параметрами кияни перевершують своїх опонентів. Незважаючи на те, що я рідко даю прогнози, все ж упевнений у перемозі «Динамо». Хоча гра однозначно буде складною - зараз вже не залишилося слабких суперників, всі намагаються показувати гідний футбол, - цитує Дем'яненка «СЕ в Україні».