Півзахисник «Ворскли» Артем Громов розповів для
про ситуацію зі своїм можливим трансфером в «Дніпро».
«Ми розмовляли про мій перехід. Важко щось говорити саме в плані «Дніпра». Звичайно, хочеться рости. Але при цьому хочеться грати, а там конкуренти у мене дуже серйозні - Коноплянка. Якби він пішов, то інша розмова була б. Поки він не йде, тому моє питання трохи «підвисло», - цитує Громова footboom.com посилаючись на «Футбол 1».
У нинішньому сезоні Громов зіграв за «Ворсклу» 14 матчів і забив 5 м'ячів.
Нагадаємо, «Дніпро» проявляв інтерес до Артема Громова. Раніше повідомлялося, що частиною угоди у трансфері Громова в Дніпропетровськ може стати півзахисник «Дніпра» Младен Бартуловіч.