«Чорноморець» буде робити ставку на свою молодь

Футбол України 10 Січня, 11:35
Одеська команда готується до виходу з відпустки і старту підготовки до другої частини сезону.

Футболісти основного складу «Чорноморця» вийдуть з відпустки 12-го січня.

Виконувач обов'язків головного тренера «Чорноморця» Олександр Бабич, який раніше працював з молодіжним складом, має намір перевести ряд гравців дубля в основу.

«Ми будемо уважно спостерігати за вами. Зараз ви отримали хороший шанс для того, щоб стати реальним поповненням головної команди нашого клубу», -

звернувся Бабич до молодих гравців.

Нагадаємо, що через фінансові труднощі одеську команду покинув наставник Роман Григорчук та його тренерський штаб, а також «Чорноморець» втратив ряд футболістів.