Футболісти основного складу «Чорноморця» вийдуть з відпустки 12-го січня.
Виконувач обов'язків головного тренера «Чорноморця» Олександр Бабич, який раніше працював з молодіжним складом, має намір перевести ряд гравців дубля в основу.
«Ми будемо уважно спостерігати за вами. Зараз ви отримали хороший шанс для того, щоб стати реальним поповненням головної команди нашого клубу», -
звернувся Бабич до молодих гравців.
Нагадаємо, що через фінансові труднощі одеську команду покинув наставник Роман Григорчук та його тренерський штаб, а також «Чорноморець» втратив ряд футболістів.