Сергій Ребров: «Офіційно Безус поки ще гравець «Динамо»

Динамо Київ 10 Січня, 13:24
Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров прокоментував можливий перехід в «Дніпро» півзахисника команди Романа Безуса, який, за словами наставника дніпрян Мирона Маркевича, повинен відправитися на перший зимовий збір у складі дніпрян.

- Навіть якщо Мирон Маркевич сказав про те, що Безус буде на першому зборі в складі «Дніпра», це ще не означає, що він гравець цієї команди. Треба дочекатися офіційної інформації, але поки ще Безус є гравцем «Динамо», хоча, не буду приховувати, розмова про «Дніпро» дійсно була, - цитує Реброва FootBoom