- Сьогодні відбулося перше тренування «Шахтаря» в рамках туру по Бразилії. Ваші враження?
- Так, сьогодні у нас перше тренування після місячної паузи. Вона носить фізичний характер. Практично всі гравці прибули вчасно. Спізнюються тільки Дуглас Коста і Бернард, за що будуть оштрафовані. Вони не проявили належної поваги до своїх одноклубників. Ми добиралися сюди з України та прибули вчасно. Вони теж повинні були бути тут у вказаний час. Година польоту - і вони були б на місці.
- Вони вам пояснили причини запізнення?
- Ні. Я їх не бачив і не чув. Вони прекрасно знають, що я не дозволив би їм затримуватися.
Мірча Луческу: «Бернард і Коста не повернулися з відпустки»
Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу розповів про справи в команді після прибуття до Бразилії, де команда проведе збори і зіграє ряд товариських матчів.