Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков розповів про те, які стосунки має з колективом київського «Динамо».
«Чи доводилось телефонувати на мобільний футболістам «Динамо»? Доводилося, і не раз. При великому бажанні можу зателефонувати головному тренеру, але якось не хочу йому заважати.
Щоб з кимось із нинішнього «Динамо» досить близько дружити (а це автоматично мається на увазі можливість розмови в будь-який момент) - так ні», - написав Франков у своїй конференції на «М