Нещодавно в одному зі своїх інтерв’ю 30-річний захисник «Ворскли» Олександр Романчук повідомив про те, що, скоріше за все, йому доведеться поїхати з Полтави.
Футболіст, який раніше устиг пограти в українських клубах топ-рівня, хоче мати постійну ігрову практику, якої йому відверто бракувало у команді Василя Сачка. За рік, що його Олександр провів у Духовній столиці, він усього дев’ять разів виходив на поле. За 6 місяців до закінчення терміну дії трудового договору сторони за обопільною згодою припинили співпрацю.