Новачок «Дніпра» Роман Безус прокоментував свій перехід у дніпропетровський клуб.
Дніпропетровський «Дніпро», сьогодні, 11 січня, вирушає на перший збір в Емірати. У складі команди буде кілька новачків, серед яких вже повноправним гравцем команди Маркевича є екс-динамівець Роман Безус.
«Так, все вже вирішилося і тепер я гравець «Дніпра», -
цитує Безуса FootBoom.com
. - Буду радий захищати кольори цієї команди і постараюся виправдати покладені на мене надії.Зараз вже збираю сумку, щоб виїжджати в аеропорт. Попереду збори».