Український наставник азербайджанської «Габали» Роман Григорчук поділився враженнями від початку роботи на новому місці.
«У житті бувають різні ситуації. Враховуються багато моментів. Склалася така ситуація, що я перейшов у «Габалу». Я цим задоволений і хочу добитися успіху з цією командою, -
цитує Григорчука azerisport.com.
- Я б взагалі хотів менше говорити і більше працювати. А роботи - непочатий край. Говорити детально про роботу не бачу сенсу. Можу в цілому сказати, що робота йде. Щось виходить, а щось ні. Хлопці стараються. Роботи багато і ми повинні все побудувати так, щоб бути готовими до першої гри. Треба в першому ж турі третього кола брати три очки. Турнірна ситуація така, що нам потрібно перемагати в кожному матчі».