Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич прокоментував придбання Романа Безуса і Ежідіо та висловив сподівання, що на цьому посилення його команди взимку не закінчено.
- Чи задоволені ви селекційною роботою клубу?
- На даний момент ми зміцнили дві позиції, які хотіли: купили лівого захисники і плеймейкера Безуса. Сподіваюся, що склад у зимове міжсезоння ще буде посилюватися. Хочеться вірити, що це не останні наші придбання.
- Ви дозволили футболістам взяти на збір дружин і дітей. Раніше такої практики не було. Гравці будуть приповзати з тренувань до дружин... Як ви це бачите?
- По-перше, я хочу, щоб ніхто з тренувань не приповзав, а приходив. У мене в «Металісті» це була нормальна практика, тому нічого такого в цьому немає. Нехай дружини і діти дивляться, як їх чоловіки і батьки тренуються, готуються.
- З'явилася інформація, що «Дніпро» веде переговори з Красніковим, щоб він потрапив в структуру клубу. Наскільки це відповідає дійсності?
- Справді, переговори йдуть, але говорити про щось конкретно поки рано. Я хотів би, щоб він потрапив у «Дніпро», -
сказав Маркевич у інтерв'ю Football.ua.