Голкіпер ще не покинув «Чорноморець».
Навколо капітана одеського «Чорноморця» Дмитра Безотосного зараз багато чуток: то в Азербайджан сватають, то в Харків відправляють.
«Навіть і розповідати поки що нічого. Розмови навколо харківського «Металіста» і «Габали» - поки все чутки. Виходить, поки я ще гравець «Чорноморця», -
розповів Дмитро FootBoom.com.
- З приводу фінансової заборгованості нічого говорити не хочу: на цю тему краще спілкуватися з Сергієм Керницьким(генеральним директором «Чорноморця», - прим. автора).
Коли буде відома конкретика щодо продовження кар'єри? На жаль, цього не знаю: поки тиша. Варіант - це 100%, а все інше - чутки. Чутки є, конкретики немає».