«Манчестер Сіті» підписує Боні. ВІДЕО

Світовий футбол 11 Січня, 16:31
Нападник «Суонсі» Вілфрід Боні перейде в «Манчестер Сіті» за 30 мільйонів фунтів.

Валлійський клуб прийняв пропозицію чемпіонів Англії про трансфер форварда, повідомляє Sports.ru з посиланням на BBC

Нагадаємо, що Боні зараз знаходиться в розташуванні збірної Кот-д'Івуара, де готується до Кубка Африки.

Боні зіграв в 20 матчах чемпіонату Англії і забив 9 голів.