Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров, на прохання Dynamo.kiev.ua, прокоментував трансфер в дніпропетровський «Дніпро», тепер уже колишнього півзахисника його команди, Романа Безуса.
«Я завжди дуже добре ставився до Романа, і зараз радий, що він перейшов в ту команду, в яку він хотів перейти. Упевнений, Безус буде прогресувати в «Дніпрі».
Це хороший футболіст, але, на жаль, з якихось показників він не підходив під нашу модель гри. Тому його перехід в «Дніпро» - це абсолютно нормальний розвиток ситуації.
Бажаю Роману в його новій команді тільки удачі! Повторюся, це кваліфікований футболіст і дуже порядний хлопець - впевнений, що у нього є майбутнє в «Дніпрі», -
сказав Ребров.