Олексій Антонов: «Я б перейшов у російський клуб, якби тренером там був Григорчук»

Футбол України 11 Січня, 18:52
Екс-футболіст «Чорноморця» Олексій Антонов, який влітку перейшов в «Актобе», розповів про своє ставлення до російських клубів.

Екс-футболіст «Чорноморця» Олексій Антонов, який влітку перейшов в «Актобе», розповів про своє ставлення до російських клубів.

«Прийняти казахське громадянство? Напевно, ні.

Все-таки я українець, уже заграний у збірній України і громадянство міняти я не хочу. Тому ні.

Росія? Я б перейшов, напевно, в російський клуб, якби тренером був Роман Йосипович Григорчук. Тоді так. А так...

У мене були пропозиції з Росії. Вистачало клубів»,

- наводить слова Антонова «Трибуна».