Півзахисник «Шахтаря» Бернард поділився думкою про свої виступи в Україні.
- Ви довгий час залишаєтеся запасним в «Шахтарі». Надії не втратили?
- Насамперед, я хотів грати в футбол, це моя радість в житті. Для мене не важливо - граю я на вулиці з друзями або в якомусь клубі, я хочу грати у футбол. Часом доходить до відчаю, так.
Іноді хотілося повернутися в Бразилію, перейти в інший клуб. Але я бачив, що у клубу є плани на мене, це відмінний проект. Я просто почав робити свою роботу, і в мене почали частіше з'являтися можливості показати себе.
- Чи сумуєте по «Атлетіко Мінейро»?
- Неможливо не згадувати цей клуб. Будь я в Україні або ще десь, я завжди пам'ятаю. «Атлетіко» - це клуб, який завжди буде в моїй пам'яті за те, як він багато зробив для мене і допоміг показати себе на весь світ», - наводить слова Бернарда видання «Трибуна».
Нагадаємо, що Бернард досі не прибув на перший літній збір «Шахтаря». Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу заявив, що Бернард і Дуглас Коста будуть оштрафовані за запізнення на збори.