Бернард: «Іноді хотілося повернутися в Бразилію, перейти в інший клуб»

Футбол України 11 Січня, 20:40
Півзахисник «Шахтаря» Бернард поділився думкою про свої виступи в Україні.

Півзахисник «Шахтаря» Бернард поділився думкою про свої виступи в Україні.

- Ви довгий час залишаєтеся запасним в «Шахтарі». Надії не втратили?

- Насамперед, я хотів грати в футбол, це моя радість в житті. Для мене не важливо - граю я на вулиці з друзями або в якомусь клубі, я хочу грати у футбол. Часом доходить до відчаю, так.

Іноді хотілося повернутися в Бразилію, перейти в інший клуб. Але я бачив, що у клубу є плани на мене, це відмінний проект. Я просто почав робити свою роботу, і в мене почали частіше з'являтися можливості показати себе.

- Чи сумуєте по «Атлетіко Мінейро»?

- Неможливо не згадувати цей клуб. Будь я в Україні або ще десь, я завжди пам'ятаю. «Атлетіко» - це клуб, який завжди буде в моїй пам'яті за те, як він багато зробив для мене і допоміг показати себе на весь світ»,

- наводить слова Бернарда видання «Трибуна».

Нагадаємо, що Бернард досі не прибув на перший літній збір «Шахтаря». Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу заявив, що Бернард і Дуглас Коста будуть оштрафовані за запізнення на збори.