Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін розповів про важливість бразильського туру «гірників».
- Мета цього туру - зробити бренд «Шахтаря» впізнаваним в усьому світі. Вважаю, що цей тур - перший і основний крок, який ми робимо на шляху до цієї мети. Завжди складно робити перший крок, а потім буде набагато легше.
Ми розмовляли з Луческу - він сказав, що наш тур увійде в історію розвитку футбольного клубу «Шахтар», буде вписаний туди червоними літерами, - наводить слова Палкіна «Террикон».