Перед вильотом в Абу-Дабі перше інтерв'ю в якості гравця «Дніпра» дав для офіційного сайту «Дніпра» колишній ворсклянин і київський динамівець Роман Безус.
- Роман, на який термін Ви підписали контракт з «Дніпром» і які очікування від нового етапу в кар'єрі?
- Контракт підписаний на три роки, інше не підлягає розголошенню. Очікування нормальні, зараз чекають перші збори, треба добре підготуватися до відновлення чемпіонату.
- Чого хочете досягти в «Дніпрі»?
- Вирішити поставлені перед командою завдання, постійно грати в основному складі, регулярно викликатися в збірну країни. На лавці для запасних в принципі вже насидівся.
- Яким взагалі був процес переходу в «Дніпро»?
- Недовгим. Приїхав у Дніпропетровськ 9-го числа. Поселив мене у себе Рома Зозуля, в якого чудові дружина і донька. Він все мені пояснив, розповів необхідне. Потім я пройшов медогляд, а сьогодні вранці підписав контракт.
- З Мироном Маркевичем вже спілкувався?
- Так, ми трохи поговорили на базі, але основна розмова була до цього по телефону, коли обговорювалося питання переходу.
- Оскільки з багатьма хлопцями знайомий, багато часу на адаптацію не знадобиться?
- Так, у «Дніпрі» багато збірників, з якими в національній команді і познайомився.
- Мирон Богданович неодноразово підкреслював, що команда потребує хорошого атакуючого півзахисника. Це сприяло прийняттю рішення переходу в «Дніпро»?
- В принципі, вже з недавньої розмови в «Динамо» стало зрозуміло, що звідти треба йти, причому в оренду чи ні, було не настільки важливо. Дуже хотілося грати. Скажу, що останнім часом було непросто постійно приходити додому без настрою. Ну а те, що «Дніпру» потрібен був плеймейкер... Мені сказали, що від мене вимагається, а я відповів, що можу і буду намагатися це робити. Головне - добре підготуватися на зборах.