Екс-гравець «біло-синіх» Роман Безус попрощався з клубом.
«
Спасибі уболівальникам, тренерам, президенту, масажистам, лікарям, адміністраторам, усім людям, що працюють на базі та стадіоні, футболістам та друзям!!!»,- написав Роман у своєму профілі на «Instagram», прикріпивши дане фото: