Олег Блохін: «Золотий м`яч» віддав би Нойєру, але виберуть нападника»

Динамо Київ 12 Січня, 10:04
Колишній головний тренер київського «Динамо» і володар «Золотого м'яча - 1975» Олег Блохін розповів, хто, на його думку, повинен отримати премію цього року.

Колишній головний тренер київського «Динамо» і володар «Золотого м'яча - 1975» Олег Блохін розповів, хто, на його думку, повинен отримати премію цього року.

«Залишилося троє номінантів, вибір дуже непростий. «Золотий м'яч» повинен отримати воротар збірної Німеччини і «Баварії» Мануель Нойєр. Якби рішення приймав я, то точно віддав би приз Нойєру. Німеччина виграла чемпіонат світу в Бразилії, це повинно зіграти головну роль. Звичайно, всі троє футболістів гідні головного призу, але, як завжди, виберуть нападника», -

цитує Блохіна «Чемпионат».