Півзахисник київського «Динамо» Денис Гармаш не поїде разом із командою на перший учбово-тренувальний збір у іспанській Марбельї.
Як повідомляє офіційний сайт «Динамо», футболіст продовжить відновлення після травми коліна та буде працювати у Києві за спеціально розробленою для нього індивідуальною програмою.