Як пише «Сегодня», «Дніпро» заплатить «Динамо» за Романа Безуса 3 млн євро.
Якщо вірити чуткам, що два роки тому кияни виклали «Ворсклі» за Безуса і Селіна 7 млн євро, то можна сказати, що «Динамо» залишилося в невеликому збитку.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Як пише «Сегодня», «Дніпро» заплатить «Динамо» за Романа Безуса 3 млн євро.
Якщо вірити чуткам, що два роки тому кияни виклали «Ворсклі» за Безуса і Селіна 7 млн євро, то можна сказати, що «Динамо» залишилося в невеликому збитку.