Олег Голодюк: «Чемпіонат Росії? Я б краще грав у нашій першій лізі»

Динамо Київ 12 Січня, 12:59
Один із лідерів львівських «Карпат» Олег Голодюк побажав київському «Динамо» чемпіонства, а також розповів про можливість грати в Росії.

Один із лідерів львівських «Карпат» Олег Голодюк побажав київському «Динамо» чемпіонства, а також розповів про можливість грати в Росії.

«Хотілося б, щоб у чемпіонській гонці перемогло «Динамо». Ми з ними грали і мали гідний вигляд, але очевидно, що різниця між нинішнім «Динамо» і минулорічним – величезна. Але «Шахтар» – це Шахтар, і вся боротьба ще попереду. Тим паче, що ще й «Дніпро» є, -

зауважив Голодюк в інтерв'ю 1Football.info.

Чи поїхав би грати в Росію? Ні за які гроші! Я б краще в нашій першій лізі грав. В Росію мені дорога точно зачинена».