Сергій Сидорчук: «Ребров постійно повторює, що піднятись складно, а втриматись ще складніше»

Динамо Київ 12 Січня, 13:08
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук після проходження медогляду поділився своїми очікуваннями від першого зимового збору команди.

Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук після проходження медогляду поділився своїми очікуваннями від першого зимового збору команди.

- Перший робочий день розпочався. У його першій половині «кабінетна» робота. Страшно ходити до лікарів?

- Та нема нічого страшного, вже звикли. Не боюся здавати кров. Кабінети всі ті ж самі, страшно точно не було.

- Під час відпустки чи були якісь обмеження та що було написано в індивідуальній програмі на період відпустки?

- Починаючи з 24 грудня ми повинні були два дні тренуватися, на третій – пауза. Бігова робота, робота на стабілізацію. Намагався виконувати, але не все виходило через погодні умови. А так намагався робити все.

- У тебе був дуже насичений відпочинок. Чи складно було тримати певну дієту та чи є в тебе зайва вага?

- Ні, навіть навпаки. Коли йшов у відпустку я важив 80 кілограм. Зараз зважився – 79 кілограм. У цьому плані все нормально.

- Тобто відпустка видалась активною?

- Так, намагався дома не сидіти. До Макса (Коваль – Ред.) на весілля з’їздив, вдома майже не сидів. З дружиною на п’ять днів в Дубаї поїхали, повернулись у Запоріжжя. Хотілось якомога більше вдома побути. Бабусю з дідусем побачити.

- Вже скучив за тренуваннями, колективом?

- За хлопцями скучив, декого місяць не бачив. І по великому футболу також, в залі грати − це трошки не те.

- Попереду збори. Два дня в Києві, а потім працювати. Також суперники вже відомі. Чого очікуєш від перших зборів?

- Побачив, що буде близько 7 ігор. Дуже насичений календар зборів, тому, скоріш за все, будемо набирати форму через ігри, як такої біганини не буде. Подивимось, має бути цікаво.

- Перші збори будуть проходити на фоні того, що треба набирати фізичну форму.

- Так завжди проходять збори, це не новинка для нас, що буде велика фізична загрузка. Ясно, що ми готуємось не лише на чемпіонат, а і на Лігу Європи.

- «Динамо» лідирує в усіх турнірах. Чи тяжко буде цей результат втримати і з чим ти пов’язуєш другу половину сезону?

- Легко не буде точно. Нам Сергій Станіславович постійно повторює, що піднятись складно, а втриматись ще складніше. Треба у два рази більше сил для цього. Будемо робити все, щоб стати чемпіонами в цьому році.