Старший лікар київського «Динамо» Леонід Миронов після сьогоднішнього медогляду команди відповів на питання журналістів щодо функціонального стану своїх підопічних.
- В чому специфіка медобстеження?
- Як і заплановано, сьогодні ми проводимо перший день диспансеризації, для лікарів «Динамо» це організаційна робота, ми виступаємо тут як лікарі-координатори. Із запланованих на сьогодні гравців додався ще й Велозу, який не планувався сьогодні, але він молодець, приїхав. Всі пройшли лікарів успішно. Всі необхідні процедури зроблені в повному обсязі. Додали, як і зазвичай, обстеження судин головного мозку і шиї, додали обстеження, щоб визначити 100% стан жирових тканин, які вони за час відпустки накопичили. Ніякої патології виявлено не було. Все проходить планово, все нормально. Функціональний стан гравців – задовільний. Деякі гравці навіть мають рівень «вище середнього».
- Клініка «Борис» - найкраща база для дослідів стану здоров’я, звертаючи увагу на рівень спортсменів?
- У нас довгострочний контракт з цією клінікою. І те, що ми тут маємо, нас задовольняє, включаючи додаткові обстеження. МРТ ми робимо, виходячи з показників.
- Чи була у футболістів певна дієта та наскільки актуальне питання на рахунок зайвої ваги?
- Актуальним це питання буде тоді, коли ми сьогодні на базі зважимо гравців на точному апараті, перевіримо дані жирової тканини, подивимось вагові показники, з якими вони йшли у відпустку, процентне співвідношення жирової тканини до відпустки та після і вже тільки тоді ми можемо сказати, як футболісти провели відпустку і робити певні висновки.
- Яка ситуація з травмами в клубі?
- У нас після операції на лікарняному знаходиться Макаренко. На перший збір він не їде, а їде у Францію на другий реабілітаційний збір туди, де йому робили операцію. Також не їде Гармаш, він їде на другий реабілітаційний збір до професора Рамона, де буде виконувати бігові навантаження під наглядом спеціаліста, а також роботу з м’ячем. Якщо буде все добре, професор дасть згоду, він приїде під кінець першого збору і буде продовжувати фізичну реабілітацію разом з нами.
- Мбокані поїхав на Кубок Африканських Націй. Як він буде проходити медобстеження?
- Деяким легіонерам головний тренер дозволив приїхати прямо в Марбелью. Після першого етапу підготовки вони будуть зобов’язані повернутись до Києва, буде 3 дні відпочинку, і вони у цей період пройдуть повне медичне обстеження.