Ігор Харатін: «Лише сьогодні дізнався, що поїду на збір із першою командою»

Динамо Київ 12 Січня, 14:06
Півзахисник молодіжної команди «Динамо» Ігор Харатін вирушить на перший зимовий збір разом із основним складом. Про цю несподівану для себе звістку він розповів після проходження сьогоднішнього медогляду.

Півзахисник молодіжної команди «Динамо» Ігор Харатін вирушить на перший зимовий збір разом із основним складом. Про цю несподівану для себе звістку він розповів після проходження сьогоднішнього медогляду.

- Для тебе було неочікуваним моментом, що ти поїхав на тренування з молодіжною командою, а сказали їхати на медобстеження?

- Так, трішки не очікувано. Лише сьогодні про це дізнався.

- Як настрій після такої новини?

- Чудовий. Готовий до зборів, до тренувань. Гарно відпочив.

- Де відпочивав?

- Дуже скучив за сім’єю. Поїхав в Мукачево, там багато часу провів. Потім з друзями на море.

- Минулим літом ти вже проходив тут медобстеження. Чи є якісь відмінності?

- Ні, те ж саме, що і було.

- Що кажуть лікарі?

- Кажуть, що все в порядку. Можу грати.

- Дієту тримав?

- Так, звичайно. В мене ніколи не було проблем із зайвою вагою, тому в цьому плані все добре.

- Які очікування від зборів?

- Перше − це продемонструвати все, що я можу. Дивлюсь лише на себе, на те, що я демонструю. Наразі моя задача − додати і щоб через два тижні я був у кращій формі.

- Багато спарингів буде. Усім вистачить ігрового часу?

- Так, гадаю у всіх буде шанс показати себе та зарекомендувати. Думаю, всі наберуться досвіду.

- «Дніпро» та «Шахтар» вже проводять свої збори, а «Динамо» лише сьогодні вийшло з відпустки. Це якось вплине на підготовку, фізичну форму?

- Ні, адже головний тренер розписав план, як треба готуватись. Він краще знає, коли нам збиратись, скільки тренуватись і як тренуватись.

- Список суперників вже бачив?

- Так, бачив. Гарні команди, буде цікаво грати проти них.