Сергій Мякушко: «Грозний сказав, щоб я не поспішав повертатися в «Говерлу»

Динамо Київ 12 Січня, 14:10
Повернувшись з оренди в ужгородській «Говерлі», півзахисник Сергій Мякушко вирушить на перший іспанський збір із головною динамівською командою. Напередодні вильоту до Марбельї футболісти пройшли планове медобстеження, по закінченню якого Сергій поділився своїми враженнями.

Повернувшись з оренди в ужгородській «Говерлі», півзахисник Сергій Мякушко вирушить на перший іспанський збір із головною динамівською командою. Напередодні вильоту до Марбельї футболісти пройшли планове медобстеження, по закінченню якого Сергій поділився своїми враженнями.

- Ми раді вашому поверненню до «Динамо». Це ваш перший збір у складі основної команди?

- Дякую! Так, це мій перший медогляд і перший збір в основній команді «Динамо».

- Що відчуваєте?

- Відчуваю радість через те, що повернувся в «Динамо». Радий знову одягнути екіпіровку з динамівським гербом. Я готувався до зборів, тому хочу на них показати свої найкращі якості.

- Коли вам сказали, що полетите на збір із першою командою?

- Ще пару тижнів тому. Тренер з фізичної підготовки дав мені програму на відпустку і пояснив, як її виконувати.

- Чи встигли ви повноцінно провести відпустку?

- Так, у перші два тижні відпочив разом з батьком на морі. Потім вже готувався, як мені сказали.

- Ви вперше проходите медогляд у клініці «Борис»?

- Ні, минулого літа я готувався до чемпіонату з «Динамо-2», тому нічого нового сьогодні тут не побачив. Я вже тричі тут проходив медичне обстеження, тому всі лікарі і процедури мені знайомі.

- Уколів не боїтесь?

- Зовсім трохи

(сміється).

Просто неприємно.

- Які у вас очікування від першого збору?

- Потрібно добре попрацювати, аби набрати відмінну форму на наступне півріччя.

- Цей збір буде тривати сімнадцять днів, довше, ніж зазвичай. Це незвично?

- З першою командою «Динамо» мені було б приємно знаходитися на зборах і місяць, і два. Я гадаю, що ці дні будуть для мене дуже класними, так як я вперше в житті буду брати участь у такому зборі.

- Ви вже дивилися список спаринг-партнерів «Динамо»?

- Ні, ще не дивився, але знаю, що ми будемо грати з другою командою «Борусії» (Менхенгладбах) і швейцарським «Базелем». Будуть цікаві матчі, зможемо перевірити себе на різних рівнях.

- В'ячеслав Грозний вас постійно хвалить у своїх інтерв'ю. Про що він сказав, коли ви виїжджали з розташування «Говерли»?

- Він мене привітав із Різдвом і сказав, щоб я у себе вірив, був старанним на зборах і нікого не боявся. Крім того, він заявив, що двері в «Говерлу» для мене завжди відкриті, але додав, щоб я не поспішав туди повертатися.