Перший робочий день: медобстеження в «Борисі». ФОТО

Динамо Київ 12 Січня, 14:15
У перші дні після відпустки гравці київського «Динамо» традиційно проходять медичне обстеження в клініці «Борис».

Цього разу на медогляд команді виділено два дні - 12 та 13 січня. Гравці розділилися на дві групи, по 14 в кожній, почавши в понеділок з'їжджатися до клініки на дев'яту годину ранку. Раніше за всіх з'явилися Віталій Буяльський, Євген Макаренко, Євген Селін, Владислав Калітвінцев та Сергій Мякушко.

Незабаром до них приєдналися Максим Коваль, Сергій Сидорчук, Микита Бурда, Лукаш Теодорчик та Артур Рудько.

Пізніше з'явилися Ігор Харатін, якого буквально «зняли» з тренування молодіжної команди, Мігель і Сергій Рибалка. Останнім прибув Денис Гармаш.

В порядку черги гравці заходили до кабінетів невропатолога, терапевта, травматолога, окуліста, лора. Зробили кардіограму, УЗД черевної порожнини та серця. Також здали весь спектр аналізів, виміряли тиск та антропометричні дані. Причому, найбільше часу футболісти проводили в кабінеті УЗД, оскільки обстеження було більш ніж ретельним.

Як і в минулі рази, пройшли динамівці й додаткову діагностику - ультразвукове дослідження судин шиї та головного мозку. Пов'язано це з тим, що гравці часто б'ють по м'ячу головою і в них відбуваються навантажувальні зміни в шийному та грудному відділах хребта, які вимагають особливого контролю.

За словами самих гравців, на обстеження, яке було як завжди достатньо ретельним та поглибленим, кожен із них в середньому витратив від однієї до півтори години.