Гравці ФК «Металіст» в рамках першого навчально-тренувального збору вже прибули до Туреччини і навіть встигли побувати на першому тренуванні.
У розташуванні «жовто-синіх» - 21 футболіст, але тільки з українськими паспортами. Не прибули в Белек лише легіонери, а також півзахисник Едмар, який затримується за сімейними обставинами.
Тим часом у мережі поширили інформацію, мовляв, іноземні футболісти оголосили страйк через заборгованість «Металіста» по зарплатах і преміальних.
Однак у клубі ці чутки спростовують і запевняють, що всі гравці зберуться до другого збору.
«Легіонери традиційно пізніше за всіх повертаються з відпустки з особистих причин, до того ж з усіма гравцями ми контактуємо і відкрито про будь-які страйки ніхто не заявляв, -
розповів «Сегодня» гендиректор ФК «Металіст» Олександр Нотченко.
- Якби у клубу були заборгованості перед гравцями, вони б просто пішли і отримали статус вільних агентів».